15.3.15

Macaristan'da eğitim pahalı değil!

Türkiye - Macaristan

Üniversite Yıllık Maliyet Karşılaştırması

Size, geleceğinizi belirleyen en önemli dönem olan üniversite eğitimi süreciyle ilgili doğru kararlar vermenize çok yardımcı olacak bir maliyet analizi sunuyoruz:

* Maliyet hesapları her gider kalemi için ortalama maliyetler göz önünde bulundurularak yapılmıştır.
* Macaristan ’da tıp, diş hekimliği ve eczacılık eğitimi ve yaşam maliyeti yıllık toplam 30.000 TL civarındadır.
* Vakıf üniversitelerinde maliyetler, öğrencinin kendi şehrinde bir üniversiteye gittiği düşünülerek çıkarılmıştır.

Halk aptal yerine konmamalı,Macaristan 2004 Yılı itibari ile Avrupa Birliğine üye ülkedir ayrıca shengen'e bağlıdır kuralları vardır ne ise o uygulanır,Üstüne basa basa söylüyorum bu sebep ile Türk vatandaşlarına mutlaka vize gerekir yeşil ve diplomatik pasaportlar hariç,son zamanlarda her zaman olduğu gibi basında vize konusunda (shengen ülkeleri) yalan yanlış bilgiler var şiddet ile konuyorum bunları tirajı 500 bin olan gazetlerde haber bunlar vize kalktı diyor arkadaşım yok böyle bir şey yalan dolan kandırmaca,kopyala yapıştır şeklinde haber olmaz bir devlet yetkilisi istedi diye Avrupa vizeyi kaldırmaz 60 senedir kalkmadı gene kalkmıyaktır bunlar hayal ürünüdür ve politik malzemeler ile halkımızı uyutmaktır,böyle geri zekalı ve ahmakça habercilik anlayışı olmaz olamaz,halkta aptal yerine konmaz.Mağdur olan insanların çığlığı kulaklarıma geliyor işitiyoruz.Burası yol geçen hanı değildir.Kanun ve kaidesi vardır.

AB üyleği konusu had safhada dalga konusu olmuştur AB yetkilileri artık alaycı tavır ve uslup takınmışlardır bu anlamda.İsim vermek istemiyorum Türkiye benim çocukluğumdan beri aday dedi ...aradan 50 sene geçti.Başvuruyu yapanlar şu an kara toprak oldu...Hepsinin mekanı cennet olsun.

7 yorum:

 1. Another great information, i like this kind of blog information really very nice and more new skills to develop after reading that post.
  GMAT Classes Chennai

  YanıtlaSil

 2. SQream Technologies provides you with a state of the art software which combines modern GPU technology (Graphic Processing Units) with the best practices in today’s Big Data platforms, providing up to 100x faster insights from data.
  python course

  YanıtlaSil
 3. As you have now understood the usage of ‘Record and Playback’ tool, the following are the different posts using which you can explore the functioning of ‘Selenium IDE’
  selenium Training in chennai

  YanıtlaSil
 4. SQream Technologies provides you with a state of the art software which combines modern GPU technology (Graphic Processing Units) with the best practices in today’s Big Data platforms, providing up to 100x faster insights from data.
  Bigdata Training in Chennai OMR

  YanıtlaSil
 5. SQream Technologies provides you with a state of the art software which combines modern GPU technology (Graphic Processing Units) with the best practices in today’s Big Data platforms, providing up to 100x faster insights from data.
  Bigdata Training in Chennai OMR

  YanıtlaSil
 6. As you have now understood the usage of ‘Record and Playback’ tool, the following are the different posts using which you can explore the functioning of ‘Selenium IDE’
  selenium Training in chennai

  YanıtlaSil
 7. We can learn a lot about Why Deep Learning Works by studying the properties of the layer weight matrices of pre-trained neural networks. And, hopefully, by doing this, we can get some insight into what a well trained DNN looks like–even without peaking at the training data.
  MACHINE LEARNING training in chennai

  YanıtlaSil